Videa ZDARMA

videonávody jak plavat elegantně a hladce

získejte do svého emailu i cenné rady proč a jak na to

miluji plavání - video - dýchání 1

miluji plavání - video - dýchání 2

Všechna videa a to nejen o vodě...

Všechna videa nejen o vodě - ale i vztahy, hojnost a práce s myslí naleznete na osobním vimeo kanálu Moniky Hasalové

 • 1
  k videím získáte
  V každém emailu najdete klíčovou informaci, která mění vaše plavání.
 • 2
  klíčová informace a její souvislosti
  Plavání je jako domino - když změníš jednu věc, projeví se na více úrovních. Tu JEDNU VĚC najdete ve svém emailu
 • 3
  bonusové video
  Videm ukáži více než slovem. Pro snažší orientaci vám pošlu i vysvětlující videa.
 • 4
  parádičky a srandičky
  Instruktážní videa, bývají nudná, tak to uděláme jinak.
 • 5
  s lehkostí plynout
  Voda mistrovsky ukazuje naše nastavení v životě. Ve videích uvidíte, jestli jste ten kdo se hrne životem nebo plyne s proudem a je na vlně.

Zimní příprava plavce - video bonus pro fanoušky plavání

Co ti videa přinesou a co nabízejí?

To se nám rozsvítí

Technikou krok za krokem, aby na to bylo vidět. Mnoho věcí pohledem Suchozemšťana není vidět, ale jakmile si je uvědomíte, hned se vám rozsvítí. Malý detail, který udělá velký rozdíl.

Vybereme si vždy klíčovou věc

Posvítíme si vždy na jednu věc, vystihneme jeden princip - je třeba abys to chápal a pak zažil:) Najdeme klíčové místo.

V každé lekci je tvůj dárek

Každá lekce vám přinese dárek, každá lekce je praktická - zkuste co vidíte na videu a co v mém textu doporučuji a užívej darů.

Nacházíte se ZDE

Každý postupuje svým tempem a svou rychlostí. Vědět kde se nacházíš je důležité - nespěchej. Zdá se, že se nezlepšuješ? Vytrvej a budeš překvapený!

Radost a lehkost

Plavání je nový živel, nový svět, nové prostředí - ještě se neznáte... ale je u toho veselo a lehko:)

Komunikujeme, jsme spolu

Podporuji tě na tvé cestě, tak dlouho jak je třeba. Ano respektuji tvé tempo a věřím ti. Tvá sćesta je jedinečná a individuální.

Videa ZDARMA vám mohou velmi pomoci se lehce a úsměvně zorientovat a některých zákonitostech, které jsou ve vodě limitující a pohledem Suchozemšťana nejsou viditelné. Užijte si to. Pokud se podle nich chcete i učit - napište mi svůj email a já vám pošlu každé nové video.

Ti jenž jsou už ve vodě jako doma vám vzkazují...

Když mi bylo 10 let, topila jsem se. Teď je mi 41 a už se netopím. Náhoda či osud nebo vesmír anebo prostě jen já sama a moje rozhodnutí mě přivedly k Monice. Díky ní jsem poznala, že platí to, co jsem si sice už dávno myslela, ale nedokázala to realizovat; že voda je život. Tak teď si konečně užívám života beze zbytku. Moničinnou zásluhou je voda jednou z mých nejlepších kamarádek. Iveta
Iveta T.
Čekala jsem, že to bude vážné. Říkala jsem si, tak a teď přestane žertovat a začneme úplně vážně a seriozně. Musí to být vážné ne, když mám takový problém. Čekala jsem, že si mně budou všíchni prohlížet a všímat... Nestalo se nic z toho! Kdyby mi někdo položil otázku, co si myslím, že se stane během 20 minut v bazénu, určitě bych zaškrtla, že možná vlezu do vody. Že v té době budu mít obličej pod vodou, dívat se na své nohy, prohlížet si dno a bublinky by mne ani ve snu nenapadlo. Přece jsem se vodě vyhýbala 45 let... Tak to nemůže být snadné?! Ale ano, je to tak snadné. Teda s Monikou teda jo!
Romana B.zubní sestřička
Pustil jsme se do toho s vervou. Jsem tak zvyklý žít a vést své firmy. Nedařilo se mi to. Znovu jsem přitvrdil. To dám, říkal jsem si. Moc jsem nechápal co Monika myslí, když říká: povol, začni se ve vodě flákat, zjemni a naciťuj vodu. Trvalo mi to, ale teď už nechápu, jak jsem dokázal žít v tom zatnutí. Děkuji nejen já, ale teď i rodina a kolegové v práci. Tohle jsem nečekal. Doporučuji. Nejdete se jen učit plavat, tím si můžete být jisti.
Filip M.jednatel
Přes 40 let jsem se bál vody. Myšlenka na plavání a pohyb ve vodě mi naháněla hrůzu. V 45letech jsem začal “kamarádit“ se sportem. Chybělo plavání. Díky kamarádce, která se zajímá o zdraví, esoteriku apod. jsem náhodou získal také kontakt na Moniku. Společně spolu pořádaly seminář. Ze zajímavosti jsem si otevřel internetové stránky Moniky – Nebe na zemi www.nebenazemi.com. Jeden z odkazů na stránkách je voda a plavání, kde se Monika zabývá strachem a obavou z vody. Hned jsem věděl, že to je ono, co mne oslovilo. Nechtěl jsem trenéra, který bude stát na břehu se stopkami a bude drilovat jeden bazén za druhým…….. Chtěl jsem člověka, který k trénování a učení použije něco víc než jen dril – něco z psychologie, esoteriky, poznání, duševno, …… Přesně do toho zapadly Moniky stránky Cestou duše, Nebe na zemi. Dali jsme si s Monikou slovo a při prvním setkání jsem po 10minutách věděl, že jsme naladěni na stejné vlně, že nemusíme dlouho nic vysvětlovat a spolu se naprosto chápeme. Proběhla hodina u kávy a hned další jsme domluvili v bazénu. Moje představa byla jako při učení se na kole – chytíš první balanc a jedeš. To jsem se ale spletl. Když se podívám s odstupem času na začátek, tak musím s obrovskými díky před Monikou smeknout!!! Její přístup a metoda učení mne doslova odzbrojily a předčily moje očekávání. Na začátku jsem nedokázal přeplavat 10m bazén a nešlápnout na dno. Dneska už společně ladíme techniku a pilujeme styl. To hlavní a podstatné co mne Monika naučila, je sžít se a skamarádit se s vodou. Cítit ji, důvěřovat jí, být v ní uvolněný a naprosto spokojený. Pokud chcete kamarádit s vodou, naučit se plavat, „pochopit“ vodu, všechny její zákonitosti a vlastnosti, neváhejte a kontaktujte Moniku. Pokud budete poslouchat její rady a řídit se jimi, tak budete ve vodě jako doma. Dnes už věřím, že Monika dokáže naučit plavat opravdu každého. Ano, každému vyhovuje jiný styl vedení a učení, ale věřte tomu, že Monika jich má v zásobě neuvěřitelné množství a vždy mistrně šáhne po tom pravém, které Vám bude vyhovovat. A když vše doplní svým nekončícím úsměvem, tak je dílo dokonáno. Moniko děkuji, že jsi.
Petr Mrskoš

Mgr. Monika Hasalová

autorka projektu miluji plavání
je známá pro svou autentičnost, zkušenost a hlubokou moudrost, kterou s láskou přináší. Pracuje se slovem, s tělem, srdcem, myslí a emocemi. Její dovedností a předností je schopnost vidění souvislostí a propojení jednotlivých událostí ve srozumitelný celek.  Vytvoří okolo vás ba co více i ve vás bezpečný prostor pro vstup do nového. Pracuje celostně a jejím cílem je, abyste viděli princip a uměli si pomoci sami. Na vaší cestě vás doprovodí tak dlouho, jak je třeba, dokud bezpečně nestojíte na vlastních nohou.