Jaké zkušenosti mají...

Každý váš příběh s vodou je jedinečný. Děkuju, že u té pestrosti mohu být.

PS. Otázka pro pozorné diváky?  
Jakou zázračnou pomůcku Romča objevila?

Osobní reference Romči a její zkušenost, jak prošla strachem a přiznala si, že jí voda chybí...

\"...myslela jsem si, že vodu nepotřebuji, že nejsem vodní typ a že mě tak trošku nezajímá ...a ve skrytu duše jsem si potom uvědomila, že mi voda schází...\"

\"...Monika umí vytvořit tak bezpečný prostor, kde si člověk může dovolit dělat věci, ze kterých máte opravdu veliký strach...\"

 

Přes 40 let jsem se bál vody. Myšlenka na plavání a pohyb ve vodě mi naháněla hrůzu. V 45letech jsem začal “kamarádit“ se sportem. Chybělo plavání. Díky kamarádce, která se zajímá o zdraví, esoteriku apod. jsem náhodou získal také kontakt na Moniku. Společně spolu pořádaly seminář. Ze zajímavosti jsem si otevřel internetové stránky Moniky – Nebe na zemi www.nebenazemi.com. Jeden z odkazů na stránkách je voda a plavání, kde se Monika zabývá strachem a obavou z vody. Hned jsem věděl, že to je ono, co mne oslovilo. Nechtěl jsem trenéra, který bude stát na břehu se stopkami a bude drilovat jeden bazén za druhým…….. Chtěl jsem člověka, který k trénování a učení použije něco víc než jen dril – něco z psychologie, esoteriky, poznání, duševno, …… Přesně do toho zapadly Moniky stránky Cestou duše, Nebe na zemi. Dali jsme si s Monikou slovo a při prvním setkání jsem po 10minutách věděl, že jsme naladěni na stejné vlně, že nemusíme dlouho nic vysvětlovat a spolu se naprosto chápeme. Proběhla hodina u kávy a hned další jsme domluvili v bazénu. Moje představa byla jako při učení se na kole – chytíš první balanc a jedeš. To jsem se ale spletl. Když se podívám s odstupem času na začátek, tak musím s obrovskými díky před Monikou smeknout!!! Její přístup a metoda učení mne doslova odzbrojily a předčily moje očekávání. Na začátku jsem nedokázal přeplavat 10m bazén a nešlápnout na dno. Dneska už společně ladíme techniku a pilujeme styl. To hlavní a podstatné co mne Monika naučila, je sžít se a skamarádit se s vodou. Cítit ji, důvěřovat jí, být v ní uvolněný a naprosto spokojený. Pokud chcete kamarádit s vodou, naučit se plavat, „pochopit“ vodu, všechny její zákonitosti a vlastnosti, neváhejte a kontaktujte Moniku. Pokud budete poslouchat její rady a řídit se jimi, tak budete ve vodě jako doma. Dnes už věřím, že Monika dokáže naučit plavat opravdu každého. Ano, každému vyhovuje jiný styl vedení a učení, ale věřte tomu, že Monika jich má v zásobě neuvěřitelné množství a vždy mistrně šáhne po tom pravém, které Vám bude vyhovovat. A když vše doplní svým nekončícím úsměvem, tak je dílo dokonáno. Moniko děkuji, že jsi.
Petr Mrskoš
Čekala jsem, že to bude vážné. Ŕíkala jsem si, tak a teď přestane žertovat a začneme úplně vážně a seriozně jednat. Musí to být vážné ne, když mám takový problém. Čekala jsem, že si mně budou všíchni prohlížet... nestalo se nic z toho. Kdyby mi někdo položil otázku, co si myslím, že se stane během 20 minut v bazénu, určitě bych zaškrtla, že možná vstoupím do vody. Že v té době budu mít obličej pod vodou, dívat se na své nohy, prohlížet si dno a bublinky by mne ani ve snu nenapadlo. Přece jsem se vodě vyhýbala 45 let... ale ano je to tak snadné. Teda s Monikou teda jo!
Romana Budínovázubní sestra
Když mi bylo 10 let, topila jsem se. Teď je mi 41 a už se netopím. Náhoda či osud nebo vesmír anebo prostě jen já sama a moje rozhodnutí mě přivedly k Monice. Díky ní jsem poznala, že platí to, co jsem si sice už dávno myslela, ale nedokázala to realizovat; že voda je život. Tak teď si konečně užívám života beze zbytku. Moničinnou zásluhou je voda jednou z mých nejlepších kamarádek. Iveta
Iveta Turková
Pustil jsme se do toho s vervou. Jsem tak zvyklý žít a vést své firmy. Nedařilo se mi to. Znovu jsem přitvrdil. To dám, říkal jsem si. Moc jsem nechápal co Monika myslí, když říká: povol, začni se ve vodě flákat, zjemni a naciťuj vodu. Trvalo mi to, ale teď už nechápu, jak jsem dokázal žít v tom zatnutí. Děkuji nejen já, ale teď i rodina a kolegové v práci. Tohle jsem nečekal. Doporučuji. Nejdete se jen učit plavat, tím si můžete být jisti.
Jan Václavekjednatel